O nás

Jsme česká značka PiliPili.cz, která vznikla v lednu 2021 po mém 3 měsíčním putování po východoafrické Tanzanii. Už v prvním týdnu jsem se zamilovala do místních nádherných masajských korálkových sandálů a rozhodnutí spolupracovat s místními ševci tady v Tanzánii, kteří by pro Vás vyráběli tuhle krásnou BOTU JAKO ŠPERK na míru - a splňovali při tom všechny naše evropské nároky na kvalitu - mi trvalo jen pár dní. 

Cesta k tomu ale nebyla, jak už to bývá, jednoduchá. Moje ježdění po Dar es Salaamu na motorce a hledání ševcovské dílny, která by byla pro celý nápad vývozu a kvalitní výroby vhodná, nebyla jednoduchá, ani rychlá. Začala jsem hledat ševce na místních trzích, se dvěmi zkusila spolupracovat a dělat první prototypy. A začít přínášet tu krásu Vám. 

Od prvních objednávek jsme pro Vás vyrobili za rok a půl s místními ševci už více než 600 párů originálních korálkových sandálků a začali jsme je právem přezdívat "Bota jako šperk".

Přes mnoho prvních kotrmelců, překvapení, zdarů i nezdarů, jsem zakotvila v září 2021 naši výrobu v jedné z nejlepších dílen v Dar es Salaamu, která má na místním trhu tu nejlepší pověst a tady v Africe pořád roste. A dnes už díky naší spolupráci a Vašemu zájmu šije boty i pro Českou a Slovenskou republiku. Je to pro ně obrovská zodpovědnost a neustálé se učení, stres na dodržování termínů a perfektní kvality, kde na každém detailu záleží. 

Kůži nakupuje Arnold v Ethiopii, protože tam je nejkvalitněji zpracovávaná, korálky a barefootová podrážka jsou originál z České Republiky. Všichni jsme se učili, mě nevyjímaje. Nejen, jak vymyslet perfektní sandál, ale i jak spolu pracovat a plánovat výrobu tak, abychom Vám dokázali dodávat tu nejlepší kvalitu. Naše kultury a návyky jsou velmi odlišné a najít cestu, jak spolupracovat, znamelo obrovskou lásku k řemeslu, vzájemnou tolerenci, respekt a chuť se od sebe navzájem učit.

Z každé Vaší objednávky máme obrovskou radost a vážíme si jí. Každou komunikaci s Vámi, která mezi námi od začátku probíhá, vnímám jako velký závazek. Vaši zpětnou vazbu jako zdroj inspirace. Díky Vám a šikovnosti a houževnosti celého týmu, pro Vás dnes vyrábíme kvalitní a originální BOTU JAKO ŠPERK.

Děkujeme a Vítejte u nás!!

 

Kluci & holky z PiliPili.cz!!